Wyszukiwarka


 
Linki


 

/Oferta/Informacje

Leśnictwo

Program kierowany jest do wszystkich osób związanych z branżą leśną oraz ochroną przyrody, (zarówno do kadry kierowniczej, jak i personelu instytucji), którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje językowe w zakresie potrzebnym każdemu pracownikowi do aktywnego uczestniczenia w życiu zjednoczonej Europy.

Proponujemy dwa programy nauczania:
  1. English for Foresters - VIP - dla kadry kierowniczej związanej z branżą leśną oraz ochroną przyrody, nauka na czterech poziomach zaawansowania;
  2. English for Foresters - dla pracowników instytucji związanych z branżą leśną i ochroną przyrody, nauka na czterech poziomach zaawansowania.

Poziomy kursów:
  • Poziom podstawowy (120 godzin)
  • Poziom średnio zaawansowany niższy (120 godzin)
  • Poziom średnio zaawansowany (120 godzin)
  • Poziom średnio zaawansowany wyższy (120 godzin)

Celem kursu jest rozwinięcie u pracowników przedsiębiorstw kompetencji lingwistycznych i komunikacyjnych, umożliwiających zarówno skuteczne porozumiewanie się językiem angielskim w sytuacjach dnia codziennego, jak i swobodną komunikację z zagranicznymi partnerami.

Kursy obejmują 120 godzin praktycznej nauki języka obcego na każdym poziomie i są stopniowo wzbogacane o słownictwo i ćwiczenia językowe związane ze specyfiką pracy uczestników.

Zajęcia na każdym poziomie mogą zostać zakończone egzaminem certyfikacyjnym TELC. Dla osób chętnych istnieje możliwość zorganizowania dodatkowego modułu przygotowującego do egzaminu TELC (30 godzin).

Analogiczne programy są również dostępne w języku niemieckim.

Szczegółowe informacje można uzyskać u naszych pracowników lub pod numerem infolinii 0 801 081 181